خريد بليط هواپيما خارجي

سافاري مدرن را به نحوي مي‌توان سفري بر پايه مسئوليت‌پذيري گردشگران دانست. در طول يك سافاري، گردشگران با مردم و قبايل محلي مناطق مختلف آشنا خواهند شد و در پي اين اتفاق تبادل فرهنگ بين گردشگران و مردم محلي رخ داده و از سوي ديگر قبايل محلي از فروش محصولات و ارائه خدمات از گردشگران پول دريافت مي‌كنند كه هر دو موردي كه ذكر شد، اتفاقاتي مثبت هم براي گردشگران و هم براي مردم قبايل محلي محسوب مي‌شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۴۷:۱۶ ] [ پاوه ] [ نظرات (0) ]
وقتي با قطار سفر مي كنيد، ديگر مجبور نيستيد ساعت ها پشت كاميون هاي كند رو و كثيف بمانيد. و يا ساعت ها در ترافيك و راه بندان شهرها مانده و آلودگي شهرها و دود خودروها را تحمل كنيد.
سفر با قطار، به شما كمك مي كند تا زيبايي هاي طبيعي را به نظاره بنشينيد؛ وقتي در تپه هاي سرسبز، شهرهاي رنگارنگ و حتي حومه هاي عجيب و جالب اين شهرها را ببينيد.
_ اذيت نشدن همگام كنترل مدارك شناسايي و پاسپورت و ويزا، در مرزهاي كشور، وقتي قصد سفر به خارج از كشور با قطار داريد.
 
مسافران قطار، ديگر لازم نيست هويت خود را براي بررسي به نگهبانان مرزي هنگام عبور از مرزهاي ايران و ورود به كشور مقصد با انتظار در صف هاي طولاني اعلام نمايند. (چك هاي امنيتي تصادفي هنوز هم هر چند رخ مي دهد.)

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۳۰:۲۷ ] [ پاوه ] [ نظرات (0) ]
 وقتي شما بليط خطوط هوايي را خريداري مي كنيد؛ يك سند، براي شما صادر مي شود توسط آن شركت هواپيمايي و يا  آژانس مسافرتي موردنظر شما، و به نوعي تاييد كننده خريد شماست؛ و نشان دهنده آن است كه كه شما، يك صندلي در يك پرواز در هواپيما خريداري كرده است. دو نوع بليط هواپيمايي وجود دارد :
 
1. بليطهاي سبك هاي قديمي تر يا كوپن ها : در حال حاضر به عنوان بليط هاي كاغذي به مسافران ارائه مي گردد.
 
2. در حال حاضر، نوع شايع تر، يعني بليط هاي الكترونيكي، سهل الوصول تر و قابل دريافت از طريق ايميل و حتي پيامك مي باشد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۸:۱۱ ] [ پاوه ] [ نظرات (0) ]

شركت هاي هواپيمايي و آژانس هاي مسافربري براي آسايش و رفاه همه مسافرها تسهيلاتي را در نظر مي گيرند تا بتوانند به وسيله سامانه هاي اين شركت ها و آژانس ها به راحتي به برنامه هاي پروازي دلخواه خودشان دسترسي داشته باشند و بليط موردنظرشان را در كوتاه ترين زمان بخرند. در سامانه هاي خريد اينترنتي بليط هواپيما خدمات به صورت شبانه روزي ارائه مي شود.

سايت فروش بليط هواپيما خدمات خود را به صورت شبانه روزي و در كمترين زمان ممكن خدمت هه مسافران محترم به تمامي مقصدهاي موجود ارائه مي دهد. شما براي استفاده از خدمات سايت  و رزرو و خريد بليط هواپيما فقط بايد در سايت و سامانه  ثبت نام كنيد. اگر از قبل در اين سايت عضو هستيد مي توانيد با وارد كردن نام كاربري و پسورد خود به سايت  وارد شويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۰۷:۳۵ ] [ پاوه ] [ نظرات (0) ]

يكي از مهمترين مسائل در فروشگاه هاي اينترنتي، توجه به انگيزه هاي افرادي مي باشد كه به عنوان خريدار و مصرف كننده به سايتهاي فروشگاهي مراجعه مي كنيد. بايد خيلي به اين موضوع توجه داشت كه حتي در صورتي كه بسترهاي فني و كيفي سايت هاي فروشنده اينترنتي مناسب باشد و خدمات ارائه شده در آن وب سايتها هم در سطح مطلوبي باشد تا موقعي كه مشتريان انگيزه لازم و قوي براي خريد نداشته باشند، هرگز عملياتي انجام نمي شود و چرخه كسب و كار الكترونيكي تكميل نخواهد شد.

انجام عمليات خريد و فروش در وب سايتهاي فروش اينترنتي به ويژه فروش بليط هواپيما و تبديل بازار بالقوه به بازار بالفعل نيازمند گزاره هايي مي باشد كه در مشتريان و مسافران رغبت لازم را براي خريد در آنها ايجاد نمايد. از جمله مهمترين موارد ايجاد انگيزه در كاربران وب سايت، مناسب بودن قيمتهاي وب سايت فروشنده و به طور اختصاصي تر ارائه بليط ارزان هواپيما مي باشد.

به عبارتي ديگر، به رغم وجود كيفيت در ارائه خدمات يك وب سايت فروشنده بليط هواپيما، چنانچه نرخ هاي ارائه شده در آن وب سايت از قيمت خوب و پاييني برخوردار باشند آنگاه زمينه براي خريد انواع بليط به ويژه بليط ارزان هواپيما بيشتر از پيش فراهم مي شود. به طور كل مي توان گفت همه عوامل ياد شده دست به دست هم مي دهند تا يك معامله برد- برد بين خريدار يا مسافر و فروشنده يا شركت مسافرتي اتفاق بيفتد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۰۵:۵۷ ] [ پاوه ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 38
دیروز : 5
افراد آنلاین : 1
همه : 1450
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب